חוגי בית לאירגון הבית והחיים על פי FlyLady

 

ד"ר בשמת אבן-זהר, מרצה וחוקרת, בין היתר בתחומי מחקר התרבות, חברה בקהילת "באופן טבעי", וכותבת באתר האינטרנט ובעלון של "באופן טבעי". בעקבות הרצאותיה, תרגומיה וייעוציה לגבי שיטת "FlyLady" באינטרנט ומול קהל, נענתה להצעות להדריך חוגי בית לאירגון הבית והחיים בהשראת פליי ליידי.

 

החיים שלך בבלגן? את לא מצליחה להתארגן עם הבית והילדים? אתה טובע בתוך ערימות של חפצים? את מוצאת את עצמך מתנצלת על הבית ההפוך עד שלא נעים לך להזמין אורחים? אתה לא מזמין אף אחת הביתה כדי שלא יראו איך אתה חי? כבר נמאס לך לנקות כשאחרי דקה הכל שוב מבולגן ומלוכלך? אתם רוצים להיות מאורגנים יותר, אבל אין לכם מושג איפה להתחיל?

 

אולי כבר שמעתם על FlyLady ועל שיטתה לניקוי הבית ולאירגון החיים (http://www.flylady.net),

אבל לא מתאים לכם לקרוא כל כך הרבה אנגלית, והיא לא מתאימה למציאות הישראלית שלכם?

 

אם כן, אתם יכולים להתחיל בחוגי הבית לאירגון הבית והחיים של בשמת אבן-זהר, בהשראת פליי ליידי ושיטתה. בסידרה של כמה מפגשים תקבלו כלים וטיפים שימושיים שבעזרתם תוכלו להשתלט על הבלגן בכל תחומי החיים, ושתוכלו ליישם כבר מהיום הראשון.

 

מהם חוגי הבית?

הסדנאות מתקיימות כחוג-בית בבתים פרטיים מארחים. כל חוג מורכב מסידרה של ארבעה או חמישה מפגשים. אפשר לבוא למפגש בודד, אבל עדיף לבוא לסידרה כולה, כי הפרטים רבים, ואחרי המפגש הראשון, כל מפגש מבוסס על מה שנרכש במפגשים הקודמים.

 

נושאי הסידרה:

ניהול הזמן העכשווי שלנו, וכיצד אפשר לשפר אותו בכל אספקט; פרפקציוניזם ורגשי אשמה; יצירת הרגלים לחיים טובים ללא בלגן וללא אשמה; "סדר בבלגן" – איך מזהים דברים מיותרים בבית, איך מפנים אותם, ולמה; יצירת תשתית לסדר יום, סדר שבוע ותוכנית מאורגנת בכל תחום של ניהול הבית והחיים; עקרונות הטיפול בעצמנו ובמשפחתנו.

 

לפרטים נוספים:

http://basmatez.wordpress.com

 

להתראות!

 

רשימות של בשמת

website statistics by Statcounter